Märkmikud, päevikud ja kalendermärkmikud  Tasuta tarne alates 30 euro ostust

Privaatsuspoliitika

Me oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Me kogume isikuandmeid, kliendiga ühenduse võtmiseks ning parema teeninduse tagamiseks:

  • Veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega annate meile õiguse koguda ja töödelda Teie isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
  • Meie kodulehell koguvad infot küpsised
  • Kogume ka isikustamata andmeid ehk siis infot selle kohta, kuidas käib üldine liikuvus meie kodulehel
  • Teie poolsel loal kasutame konaktandmeid, et teavitada oma veebipoe külalisi parimatest pakkumistest. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Teie olete selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.markmik.ee/uudiskiri
  • Teil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Isikuandmete kaitse

Meie kaitseme Teie isikuandmeid igal võimalikul moel nii veebis kui füüsiliselt. Isikuandmetega tegelevad vaid valitud isikud.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs ehk siis Teile on tagatud turvaline andmeside pankadega ning meie sellele ligi ei pääse.

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.